Meridian Gabinet Medycyny Naturalnej i Biorezonansu Lek.med.Przemysław Sempiński

Terapie BRT

Terapia BRT i odtruwanie - gabinet Poznań i Jarocin

Proponujemy następujące terapie:

- odtruwanie (Poznań)
- leczenie depresji (Poznań)
- terapie antynikotynowe (Poznań)
- terapia uspokajająca,
- pobudzenie i aktywacja sił witalnych (WIOSENNA ENERGIA,)
- terapia antycellulitowa,
- usprawnienie przemiany tłuszczy,
- energia (wyrównywanie niedoborów),
- nerwy regeneracja,
- eliminacja toksyn


Poczatek nowej ery w metodzie
biorezonansu wykorzystujacej aparat BICOM 2000.
Hans Brugemann, Grafelfung / Niemcy

Pacjenci oczekują dziś skutecznej terapii BRT i chcieliby już podczas pierwszego zabiegu poczuć zmianę. Chodzi tu przede wszystkim o pacjentów cierpiących ból. Jeśli pacjent już przy pierwszym zabiegu poczuje ulgę, zdobywa zaufanie do terapii BRT i do terapeutów. W związku z tym zadano sobie pytanie: "Jak można przeniknąć organizm ludzki informacjami terapeutycznymi jeszcze intensywniej i przez to skuteczniej leczyć?" Odpowiedzią na to pytanie ma być nowy aparat BICOM 2000.

A oto możliwości nowego aparatu BICOM 2000:

Transformacja drgań BICOM-u na wzór częstotliwości magnetycznej. Specjalny układ elektroniczny w aparacie BICOM 2000 transformuje za pomocą maty modulacyjnej drgania terapeutyczne BICOM-u w magnetyczny wzór częstotliwości. Przy tym informacje terapeutyczne BICOM-u 2000 mają taką samą jakość, taki sam precyzyjny wzór częstotliwości terapeutycznej, jak dane aparatu Bicom na początku. Jaka jest wobec tego różnica? - jest to inna forma zjawiska oparta na tym samym wzorze częstotliwości terapeutycznej.
Tak uzyskane pole magnetyczne przenika organizm całkowicie i w pełni. Dociera do każdej, najgłębiej położonej komórki, przenika kręgosłup, kości, stawy i chrząstki.

Oczywiście możliwe jest także przesyłanie przez matę modulacyjną wzorów częstotliwości poszczególnych substancji jak na przykład: alergenów, toksyn, bakterii. Czas terapii i siła pola magnetycznego są regulowane automatycznie poprzez wybranie odpowiedniego programu, a poszczególne parametry wyświetlane są na ekranie. Nie są więc potrzebne żadne dodatkowe ustawienia.

Uzupełnienie wzoru częstotliwości magnetycznej BICOM-u przez mikroimpulsy pola magnetycznego, które wpływają na lepsze krążenie krwi, polepszenie zaopatrzenia w tlen tkanek i komórek, ustąpienie blokad, pobudzenie przemiany błonnika i rozkład resztek pokarmowych w procesie przemiany materii. Przyspieszenie procesów leczenia, aktywację systemu immunologicznego.

Mikroimpulsy zastosowano już poprzednio w Multicom-ie i aparacie MRT. Te mikroimpulsy przenikają organizm całkowicie, aż do środka kości i stawów. Pobudzają aktywność komórek oraz doprowadzają do komórek energię we właściwy sposób.

W BICOM-ie 2000 zastosowano dynamiczne pakiety impulsów DMI z efektem odbudowującym lub tłumiącym, które scharakteryzowano już wcześniej. Zastosowanie ich jednocześnie ze wzorami częstotliwości właściwymi dla organizmu i/lub substancji (BMF) prowadzi do nadzwyczajnego działania terapeutycznego i zadziwiających zmian, często już krótko po odbytej terapii.

W dynamicznych pakietach multi-impulsowych zawarte są także reprezentatywne wzory częstotliwości skorupy ziemskiej. Doświadczenia wykazują, że wpływają one dodatkowo korzystnie na terapię.

Pojęcia "odbudowa" i "tłumienie" są nazwami orientacyjnymi, oznaczają pierwotny kierunek działania. Np. przy przewlekłych bólach odbudowujący pakiet DMI może dać lepsze efekty terapeutyczne niż pakiet tłumiący.

Podsumowując: BICOM 2000 rozpoczyna nową erę w terapii biorezonansowej, ponieważ do ogromnych możliwości leczenia przy pomocy aparatu BICOMU udało się przetransformować poprzez dodatkowe, elektroniczne urządzenia i za pomocą maty modulacyjnej BICOM-u, wzór częstotliwości właściwej dla substancji i organizmu w informacje magnetyczne. W ten sposób informacje terapeutyczne przenikają organizm aż do wnętrza kości, komórki i każdego nerwu. Ponadto, poprzez matę modulacyjną, mogą zostać tu zastosowane odbudowujące dynamiczne pakiety multi-impulsowe lub tłumiące dynamiczne pakiety multi-impulsowe. Owe wspomniane informacje terapeutyczne są prawie zawsze stosowane jednocześnie, co podwyższa efektywność terapii i skraca niezbędny czas. Tak, więc aparat, BICOM 2000 stanowi rozwiązanie dla ostrych i przewlekłych schorzeń.

- jeżeli pragną Państwo uzyskać więcej informacji - już teraz - prosimy o kontakt telefoniczny.

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Zapraszamy ! !

 
Meridian Gabinet Medycyny Naturalnej i Biorezonansu